Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

T-Short
Sayfa 1, 2  Sonraki

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Oneriler Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş May 23, 2002 9:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bi de ocaklar.com t-shrt u bastırın hem reklam olur millete
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
aytekin
Ocaklar.com Vatandaşı Aytek

MesajTarih: Prş May 23, 2002 3:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Cok guzel bir fikir. Fiyatlar konusunda bilgisi olan var mi?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş May 23, 2002 3:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
toptan ( 20 ve üzeri ) yaptırırsanız 5 milyon gibi bir ücrete yapıyorlar sanırım. (daha yeni bastırdım ordan biliyorum)
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Prş May 23, 2002 5:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Sponsor bulup da bu parayi cikartmak en iyi olur herhalde. Ocaklar ve altinda http://www.ocaklar.com falan yazar ve birde resim/logo olur ve onun altinda da sponsor olarak katilanlarin reklamlari olabilir. O zaman parasiz falan dagitilabilir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş May 23, 2002 5:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bence

1) o dediğin çok zor...
2) bu t-short lerden isteyenler bastırıp giysin yeni bir moda yaratın ki millet başkalarından görerek özensin alsın hatta akşamları sergi açıp satın ki siteye maddi kaynak sağlayın. ( bu yorumlar benim şahsi görüşümdür )
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Prş May 23, 2002 7:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Katiliyorum goruslerine. Bu konuda sponsor bulmak tabii olayin en zor kismi olur. 5 tane sponsor bulunsa, t-shirt basina 1'er milyona gelir. Is yapan bir kurum icin cok ucuza, guzel bir reklam olanagi ama, Turkiye'nin ekonomik kosullari belli, pek bel baglamamak lazim sponsorluk olayina.

Bunlari para ile satmak'da baska bir alternatif. Dedigin gibi gonullu insanlar sergi acip satabilir, veya hediyelik esya satan dukkanlar satabilirler.

Başa dön
aytekin

MesajTarih: Prş May 23, 2002 7:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Sen şort'dan mi bahsediyordun? Ben t-shirt anladim, pardon.
Başa dön
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Prş May 23, 2002 10:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bu dedikleriniz geçen sene gündeme geldiT-shirt ve shapkalar istedik banvit önce olur dedi sonra olmadı
bu sene fanilacılarla gidince görüşeceğim ocaklar esnafı pek sıcak bakmıyor
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
RESAT DILER
Ocaklar.com Kaptanı
Ocaklar.com Kaptanı

MesajTarih: Cum May 24, 2002 12:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
merhaba arkadaslar ve aytekin bu rispans dedigin yanlizca isim'mi yoksa logo dahilmi aciklama lutfen benim sirketim veya isim yok fakat ocaklari desteklemek icin biseyler yaparim
benim onerim belki bu ocaklar internet evini destekleme fun.gibi birsey olur ordan veta sizin sectiginiz biri dfun.'u yonetir ve gelir de orayas gider t-sort ise ocaklarin bir resmi tabi bunu secerek destekleyenler tisorta adini koyar ve belli bir ucret verir bu ucret de ocaklar internet evini acilmasina yardim eder sizler ne diyorsunuz?
selamlar resat
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum May 24, 2002 12:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
t-shit u reklam panosuna çevirmemeye dikkat etmeli. yani sonuçta millet buna para vericek ve sırtına giyecek. reklam veya sponsor bulup bu t-shirtleri bedava getirip daha sonra da internet evine bu yatırımı yapabilirsiniz ama dikkat edilecek nokta reklam panosu gibi t-shirt u ben giymem o yüzden diyorum yani...
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Cum May 24, 2002 2:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Tabii canim tisort'un giyinebilecek sekilde olmasi lazim. Reklamlar arka planda kalmali. Altta falan kucuk kucuk olabilirler. Guzel dizayn edildikten sonra reklamlarin rahatsiz edecek sekilde olmak zorunda degil. Ocaklar.com'daki reklamlar rahatsiz ediyor mu mesela?
Başa dön
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum May 24, 2002 2:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bence bu olay yazın oralarda çok tutar. Hatta müthiş bir gelir kaynağını oluşturur ama başında birinin bulunması lazım bunu yönetmesi gerekir bence bu işler başsız olmuyor maalesef.
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Cum May 24, 2002 2:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Sedef butun yaz orda oluyor, o halledilebilir gerekirse. Bu is bassiz olur bence, neden olmasin: Toptan olarak yaptirip hediyelik esya satan dukkanlara verilir. Onlar kendilerine uygun bir fiyattan satarlar.
Başa dön
RESAT DILER
Ocaklar.com Kaptanı
Ocaklar.com Kaptanı

MesajTarih: Cum May 24, 2002 5:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
BEN O'GOZLE BAKMIYORUM REKLAM DEYIL OCAKLAR INTERNET EVINI DESTEKLEMEK ZATE RISPAN BIRAZCIK O ANLAMA GELMIYORMU EYER REKLAM'DAHI OLSA OCAKLAR ICIN NEDEN OLMASIN BUNDAN SAHSI DEYIL TOPLUM YARARLANACAK HATTA OCAKLARDA TICARI YERLERDE BUNA DESTEK YAPABILIR
BENIM DUSUNCEM GECEN KIS BILGISAYAR KAMPANYASI BASLATTIK FAKAT YETERLI DESTEGI BULAMADI BUYLELIKLE
OCAKLAR KENDI DESTEGINI KENDI YAPAR VE KIMSEYE AGIR OLMAZ.SELAMLAR RESAT
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
aytekin

MesajTarih: Cum May 24, 2002 6:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Cok guzel soyledin Resat. Bundan bir gelir getirip, geliri iyi bir sekilde kullanmak en guzeli olurdu. Tabii yine sorun internet evi calismasinda oldugu gibi Ocaklar'dan sorumluluk alacak gonullulere geliyor. Ocaklar'dan daha cok kisi girdigi zaman bu tip seyler yapmak daha mumkun olacak. Su an bu tip kampanyalar icin bir ortama sahip degiliz. Once bu ortami hazirlamak icin calismamiz, Ocaklar'dan girip de mesaj panosuna devamli katilan, Ocaklar.com'un bir parcasi olmus en az 10 kisi olmasi lazim.
O nedenle ben daha basit planlamaktan yanayim. Ne kadar az basamak olursa o kadar kolay olur.
1) bir tisort dizayni yapalim
2) 20-30 tane ilk deneme baskisi yapalim
3) esnafa satmasi icin dagitalim
4) hemen satilirsa ve istek gelirse daha cok baski yaptirilir. Olmazsa kendimize ve Ocaklar.com vatandaslarina dagitiriz.

Onur nerelerdesin? (1) konusunda sana guveniyorum ona gore!
Başa dön
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum May 24, 2002 6:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bu konu üzerinde en iyisini sen söyledin tebrik ederim
Başa dön
RESAT DILER
Ocaklar.com Kaptanı
Ocaklar.com Kaptanı

MesajTarih: Pzr May 26, 2002 3:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
MERHABA AYTEKIN BU RISBANSI NASIL YAPACAGIZ VE YAPTIGIMIZ ZAMAN TISORT ALMAK ICIN TEKRAR PARA ODEYECEYIZMI MASRAFLARI CIKARIN ORDAN YOLA CIKARIZ. DUYDUGUMA GORA TURKIYETE GIDIYORSUN ONCELIKLE IYI TATILLER VE BELKI ORAYA GIDINCE BISEYLER YAPERSIN BELKI BIRININ BULURSUN. HOSZCAKAL RESAT
Başa dön
Onur Cantimur
Ocaklar.com Vatandasi Onur
Ocaklar.com Vatandasi Onur

MesajTarih: Pts May 27, 2002 5:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Evet aytekin tişört tasarımını seve seve yaparım. Araştırmaya başlayayım. Ancak diploma projem de olduğundan biraz sabırlı olman gerekebilir
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Robin_Hood
Ocaklar com vatandasi Robin_hood

MesajTarih: Pts May 27, 2002 10:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
SLm millet
BEn kendime bi t-shirt hazırlamaya başladım....
Bi tarafında Erdek-Net bi tarafında da Ocaklar.com
)) Hehehhhe yapınca resmini cekecem atacam aytek ....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
aytekin

MesajTarih: Pts May 27, 2002 11:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Onur, Sheref, cok tesekkurler ilginiz icin. Soyle guzel birseyler yapalim da herkes seve seve giysin. Bende ornekler bakacagim webde.

Onur, bu konunun zaten herhangi bir aciliyeti yok. Ne zaman zamanin olursa. Okul projende basarilar.
Başa dön
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Sal May 28, 2002 12:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
battal boydan iki adet alıyım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
RESAT DILER
Ocaklar.com Kaptanı
Ocaklar.com Kaptanı

MesajTarih: Çrş May 29, 2002 12:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
hey aytekin eyer sen ocaklarda iken hersey biterse bana bir XXL. yani biliyon buyuklerden amerikan usulu anlarsin sana ucerti neise oderim yoksa simdi odeyim ?
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Çrş May 29, 2002 2:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Olur Resat,
Eger becerebilirsek tisort isini, Indianapolis'e gelirken getiririm.
Başa dön
Robin_Hood

MesajTarih: Çrş May 29, 2002 3:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bakın bi öneri Reşat sana vede Aytekine özel 5 er adet t-shirt yapayım. İkinize özel olacak bunlar.. Renk renk. Para istemiyorum. Ama ısrar edeceksiniz beni de giderkene alın yanınıza.. Hayır demem....
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Çrş May 29, 2002 3:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Robin sagol. Nasil yapacaksin, inkjet yazici ile mi?

badman sen ne ile yaptirtmistin tisortleri? Kalitesi nasildi baskinin ve tisortun?

Başa dön
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş May 29, 2002 5:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ben bi tekstilci arkadaşa yaptırmıştım 500 adet kadar ve tanesi bana 2 milyona geldi. sizinkileri de en fazla 5 milyona yaparlar diye düşünüyorum.
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Çrş May 29, 2002 5:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Sen cok iyi fiyata yaptirmissin. Kalitesi nasildi? Kac renk? Onlu/arkali mi yoksa sadece onlu muydu?
Başa dön
Robin_Hood

MesajTarih: Prş May 30, 2002 12:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Eewet bunun en güseli ve kullanışlı olanı bunların teskstilcilere yaptırmak tabi.. Bunun dışında fotogras olmazsa serigraf özellikle yazılaı t-shirt olanlarda yapılıyor. Benim dediğim transfer kağıdı ama en fazla 1-2 aylık kullanım ömrü oluyor. Genelde özel ünler için yapılkıyor bunlar. Ama baskı kalitesi gerçekten 1=1 olyor . Özellikle fotograflarda çok ii sonuç veriyor. Yazları kendime yaparım bir sürü logolu resimli. Ama sezon sonun da sadee iç çamaşırı olarak kullabilirsin )))

Başa dön
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş May 30, 2002 1:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
e o zamanda kış geliyor herkese bir iç çamaşırı lazım.

Alıntı:

2002-05-30 06:15, Robin_Hood yazdi:
Eewet bunun en güseli ve kullanışlı olanı bunların teskstilcilere yaptırmak tabi.. Bunun dışında fotogras olmazsa serigraf özellikle yazılaı t-shirt olanlarda yapılıyor. Benim dediğim transfer kağıdı ama en fazla 1-2 aylık kullanım ömrü oluyor. Genelde özel ünler için yapılkıyor bunlar. Ama baskı kalitesi gerçekten 1=1 olyor . Özellikle fotograflarda çok ii sonuç veriyor. Yazları kendime yaparım bir sürü logolu resimli. Ama sezon sonun da sadee iç çamaşırı olarak kullabilirsin )))

Başa dön
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş May 30, 2002 1:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
şaka bir yana bu iş için birşeyler yapmanın zamanı yavaş yavaş geliyor bu projeye bir kesinlik kazandırmak lazım bence...

Başa dön
aytekin

MesajTarih: Prş May 30, 2002 3:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ben kaliteli ve guzel birsey yaptirmaktan yanayim. Ustunde resim veya bir sekil olsun Ocaklar'i tanitan, http://www.ocaklar.com'i, ve baska sponsorlar bulabilirsek daha kucuk olarak altta veya kolda yapariz.

Beyaz bir tisort ve ustunde kocaman http://www.ocaklar.com yazarsak, belki egolarimiz icin iyi olur, ama pek giyilmez. Onun yerine insanlarin seve seve devamli giyebilecegi kaliteli birsey yapalim ve http://www.ocaklar.com yazisi kucuk olsun. O zaman satmak da mumkun olur.

Ocaklar.com zengin olmadigi icin once bir deneme baskisi yapip, ilgiyi gormemiz lazim tabii.
Başa dön
RESAT DILER
Ocaklar.com Kaptanı
Ocaklar.com Kaptanı

MesajTarih: Pts Hzr 10, 2002 10:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
MERHABA ARKADASLAR VE ROBIN BIZLERI DUSUNDUGUN ICIN COK TESEKURLER BENDE SANA BIR JEST YAPMAK ISTIYORUM
AMERIKAYA GELMEM ICIN ELIMDEN GELENI CEKINMEDEN YAPARIM YANLIZCA SEN CIDI SOYLE ISTERSEN BIR DAVITIYE
YOLLAYA BILIRIM AYTEKIN TEKRAR TESEKURLER SANA PARA YOLLAYIM YANLIZCA NEKADAR HESABINI YAP VE BILDIR
PARAYI KISISEL CEK VEYA PARA HAVALESI OLARAK KIREDI KARTI'DA OLABILIR SEN NE ZAMAN GIGIYORSUN VE NE ZAMAN GELECEN .SIMDILIK HOSCAKALINRESAT
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Pts Hzr 10, 2002 3:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Resat, teklifin icin cok sagol. Su anda para sorun degil. Once bir deneme baskisi yaptiracagiz zaten.
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Pts Hzr 10, 2002 4:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
T-shirt dizayni icin fikirler bekliyorum.

Bir amaci olmali uzerindeki dizaynin. Mesela bunlardan biri olabilir:
- Ocaklar'i sevdigini belirtme
- Ocaklar'in bir ozeligini vurgulama
- Komik ve Ocaklar'la alakali bir tablo/karikatur
- Anlamli ve Ocaklar'la baglantili bir soz
- Ocaklar'dan bir fotograf goruntusu

Başa dön
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pts Hzr 10, 2002 4:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ben cevap yaz ın yanındaki siyah şeyin zeytin olduğunu 1 ay sonra anladım.(sorun bende mi acaba ? )

bence iç içe geçmiş resimler olmalı
aslında bunu ustasına bıraksak daha iyi olur ama sanırım o da bu günlerde biraz meşgul
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Pts Hzr 10, 2002 9:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
badman yani Ocaklar'da cekilmis resimlerden bir potpori olsun diyorsun sanirim. Bir ornek varmi bunu soylerken aklinda olan, webden gorebilecegimiz?
Başa dön
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Sal Hzr 11, 2002 11:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
http://www.turkey.com adresinde sayfa ilk defa yüklendiğinde değişen bir resim olayı var flaş la yapılmış. buna benzer bir tasarımı uygulasak bence hoş olur

Alıntı:

2002-06-10 15:18, aytekin yazdi:
badman yani Ocaklar'da cekilmis resimlerden bir potpori olsun diyorsun sanirim. Bir ornek varmi bunu soylerken aklinda olan, webden gorebilecegimiz?
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Sal Hzr 11, 2002 4:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Guzel bir fikir badman. Bunu da o fikirlere ekleyelim
- ic ice gecmis guzel ocaklar resimleri

Başa dön
ORHAN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş May 01, 2008 1:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Tişort Kaldımı ?
Başa dön
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Prş May 01, 2008 7:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
taze bitti .....)
Başa dön
espirtlotus
Misafir

MesajTarih: Prş May 01, 2008 8:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Şu sitede tşort tasarlayıp, herkesin almasını sağlayabiliriz. Tşörtler çok kaliteli- baskılar ise dünya kalitesinde yapılıyor. Fiyatlarda cok ucuk değil.

https://www.tish-o.com.tr

Ayrıca tüm dünyaya gönderim yapıyorlar.
Başa dön
cantimur***
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş May 01, 2008 9:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
yazın nasılda havamız olur haa...çekmişiz t-shortleri , sahilde turluyoz hep birlikte
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
espirtlotus
Misafir

MesajTarih: Prş May 01, 2008 11:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
mert nolmuş sana yav,
Başa dön
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Prş May 01, 2008 11:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
yeni tişort almış...
Başa dön
ORHAN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum May 02, 2008 4:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

walla hilmi abi bana göre yeni peruk almış
Başa dön
espirtlotus
Misafir

MesajTarih: Cum May 02, 2008 7:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
fotoşop
Başa dön
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Cum May 02, 2008 7:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bir bilişte...
Başa dön
cantimur***
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr May 04, 2008 6:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ama kaliteli bi şop yapmışım dimi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
özden güztoklusu
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr May 04, 2008 10:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
kralsın kardeşim kralllllllllllllllllllllllllllll
Başa dön
espirtlotus
Misafir

MesajTarih: Pts May 05, 2008 1:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Oneriler Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız