Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

ATM

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Belediye Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
alev
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Ağu 09, 2006 9:47 pm    Mesaj konusu: ATM Alıntıyla Cevap Ver
Daha önce de böyle talepler olmuştur sanıyorum ki, hatta yanılmıyorsam bir keresinde okumuştum ama yine de yinelemek istedim.

Ocaklar'da mutlaka ATM olmalı. Geldiğimde nerdeyse parasız kalıyordum, Allah'tan tedarikliyimdir de ortalarda kalmadım ama dönüş için biletimi kredi kartıyla alabilme şansım doğmasaydı kalakalmıştım. Bir de durumu izah edebileceğim kimse de yok, olsa da zaten ben utanır söyleyemem. Neyse bankamı aradım kavga dövüş telefon bankacılığıyla biletimi ayarlatmaya çalıştım falan derken hallettim. ama bu anlamda mahrumiyet bölgesinde gibi hissettim kendimi. Bu belediyelerin işimidir bilemiyorum, değilse lütfen kusuruma bakmayın. ama öyleyse lütfen dikkate alırsanız sevinirim. birilerinin acilen birşeyler yapması gerekiyor diye düşünüyorum. gerçi şube olmadıktan sonra ATM koymak bankaların işine gelmiyordur az çok tahmin edebiliyorum nedenlerini de ama bizlere de yazık oluyor....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
squall
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Ağu 09, 2006 10:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
selam sevi,

evet bu konu daha once de tartisilmisti. para cekmek icin erdege gitmek gerekiyor her seferinde. eger ocaklarda atm olursa (bence bir kac tane olmali zira tek atm pek yeterli olmayacaktir) bu kulfetten kurtulmus oluruz.

fakat bildigim kadariyla atm koymak icin bankalarin aradigi belirli kriterler var. sanirim bunlardan birisi de atm konulacak yerde ya da yakininda karakol bulunmasi atm nin guvenligi icin. aslinda bankalar sabit atm yerine yaz sezonunda mobil atm uygulamasi yapabilir ocaklarda, bir cok tatil beldesinde bu uygulamayi gordum. belki belediye bu konuda gerekli girisimleri yapabilir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
alev
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Ağu 09, 2006 10:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
yani mobil atm uygulaması bari olsun diyeceğim ama yazık değil mi yalnızca yazın birkaç gün orda olanların düşünülmesi. benim içim elvermiyor açıkçası. gerçi şöyle bir durum var, yaşamını zaten Ocaklar'da idame ettirenler bu konuda hazırlıklı olacaklardır ya da hiç olmazsa bile başları sıkıştığında eşleri dostları olacaktır. evet evet haklısın en azından mobil atm uygulaması dediğin durum söz konusu olmalı. hakikaten kötü bir durumdu yaşadığım, düşünsene param bitmek üzereydi ve birine meramımı anlatabilme olanağım da yok, kesseler yapamam, fazladan kalırdım orda, dayılarımı arar aldırtırdım kendimi
Başa dön
squall
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Ağu 09, 2006 10:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
gonul ister ki yaz kis sabit atm olsun ocaklarda. ama simdilik pek mumkun gormuyorum bunu. hic degilse mobil atm (o da olursa) nufusun cok arttigi yaz sezonunda gecici bir cozum olabilir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
alev
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Ağu 09, 2006 10:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
inşallah en kısa zamanda bir çözüm bulunur...
Başa dön
esen
Bizden Biri
Bizden Biri

MesajTarih: Çrş Ağu 23, 2006 4:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
evet bir atm şart .ptt ye de bir memur tekbaşına telef oluyor ordaki görevli zaten işini sabah hallettin hallettin yoksa öğleden sonra saat 3 te açılıyor .görevli dağıtıma çıktığı için postahane mecburen kapalı . selamlar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Belediye Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız