Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

TİYATRO

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Haberler Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tann
Ocaklar.com Vatandasi Tann

MesajTarih: Prş Nis 06, 2006 9:16 pm    Mesaj konusu: TİYATRO Alıntıyla Cevap Ver
Arkadaşlar 14 nisan da okulda KAYBOLAN GENÇLİK adlı tiyatro gösterisi var ocaklarda ve erdekte bulunan arkadaşlara tavsiye ederim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Sadri baba
Ocaklar.com vatandaşı sadri
Ocaklar.com vatandaşı sadri

MesajTarih: Prş Nis 06, 2006 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
tann yer bellimi tam olarak bilgi ve biltleri nereden temin edebiliriz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
b-e-y-a-z
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Nis 06, 2006 10:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
sadri abi diasada afiş asılı herşey yazıyoo orda güzel bi tiyatro gösterisi olcak biletler 7,5milyon
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
squall
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Nis 06, 2006 11:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Beldemiz adina cok sevindirici bir haber. Tahsilimi guzel sanatlar uzerine yapmakta oldugum icin, dogal olarak boyle kulturel faaliyetleri daha cok gormek isterim ocaklarda. Sanatcilarin perforsmanlarini rahatca sergileyebilmeleri icin Erdek'deki anfi tiyatro benzeri bir yapi insa edilebilir. Bu imkan saglandiktan sonra her yaz Erdege gelen tiyatro gruplari ve diger sanatcilar Ocaklara da ugrayacaklardir. Ozellikle resim ve fotograf sergileri, dinletiler ve tiyatro gibi kulturel faaliyetler inaninki beldemize cok seyler kazandiracaktir. Bu faaliyetler her yaz tekrarlanirsa bir festival adi altinda geleneklesir. Boylece insanlar ocaklara sadece gunduz denize girip gece de gobek atmak icin gelmez. Bu faaliyetler Ocaklarin nufusunun arttigi yaz sezonun da gerceklestirilebilir ve ocaklara gelecek ziyaretci kalitesinde belirli bir fark olacaktir.

Vakti zamanin da (sanirim 50li yada 60li yillar) Ocaklar koyunde bir kac tane acik hava sinemasinin bulunmus oldugu hatirlanirsa, su an itibari ile neden kulturel ve sanatsal faaliyetlere onem vermemiz gerektigi anlasilabilir sanirim.

En son squall tarafından Cum Nis 07, 2006 2:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
suat
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Nis 06, 2006 11:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
squall demiş ki:
Tahsilimi guzel sanatlar uzerine yapmakta oldugum icin, dogal olarak boyle kulturel faaliyetleri daha cok gormek isterim ocaklar da.

'ocaklar da' derken burdaki 'da' dahi anlamında olmadığı için ayrı yazılmamalıydı..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Cum Nis 07, 2006 9:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
gooooooollll
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
demet
Ocaklar com'un Çiçek demeti

MesajTarih: Cum Nis 07, 2006 10:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
yani suatttttttttttt alemsinnnnnnnnn kellenii uçuracak bi günn birileri dikkkat et kendine
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Nevzat
Ocaklar.com Vatandasi Nevzat

MesajTarih: Cum Nis 07, 2006 11:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Squall'in görüşlerine katılıyorum.Ben burada bir süre "hayal projelerimi"yazmıştım.Sanat ve Kültür etkinlikleri önemli bir yer tutuyordu.Ayrıca Ocaklar'da ilk resim sergisini açmış olmakla sevinçliyim.Doğal olarak bu etkinlikleri sürdürmek gereklidir.Tiyatro çok önemli.
Not:Bazı arkadaşlar asıl konudan uzaklaşıp,olayı ilgisiz bir yöne çekmektedirler.Bana göre olmasa daha iyi olur.Yazarken hepimiz yazım hatası yapabiliriz.
Bakınız:Başlık;"HAYAL PROJELERİ"
Başa dön
demet

MesajTarih: Cum Nis 07, 2006 11:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
NEVZAT HOCAM NASILSINIZ OKUL SEZONU AÇILDI SİTEDE SİZİGÖREMİYORUZ
SOHBETLERİNİZİ ÖZLETTİNİZ
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Nevzat

MesajTarih: Cum Nis 07, 2006 11:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Teşekkür ederim.İyiyim.İşlerim çok yoğun, o bakımdan eskisi kadar zaman ayıramıyorum.Olan biteni de göz ucuyla bile olsa izlemeden edemiyorum.
Başa dön
cem kulalı
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum Nis 07, 2006 11:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
geleceğiz!!
Başa dön
demet

MesajTarih: Cum Nis 07, 2006 11:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
BANA GÖRE YAŞAMIN AYNASIDIR TİYATRO
HAYATTAN GERÇEKTEN KESİTLERLE BESLENİR. ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI SİZİ KUTLARIM ORDA OLMAK VE OYUNU SEYRETMEK İSTERDİM AMA EMİNİMKİİİ ÇOKK GÜZEL OLUCAKTIR ŞİMDİDEN ELLERİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK...
Başa dön
squall
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cmt Nis 08, 2006 5:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Nevzat demiş ki:
Not:Bazı arkadaşlar asıl konudan uzaklaşıp,olayı ilgisiz bir yöne çekmektedirler.Bana göre olmasa daha iyi olur."

Nevzat Hocam,

Bu ne yazik ki, ne ilk ne de son olay. Git gide forumda beldemiz ile ilgili konularin tartisilmasi zorlasiyor, bir sekilde konu geyik malzemesi yapilip kaynayip gidiyor. Forumun geneline bir Dostlar Kahvesi formati hakim olmus durumda. Mesela bu baslik Ocaklar Beldesi bolumunun alt basligi olan haberler bolumunde yer almasina ragmen ayni akibeti paylaymis durumda. Bence forumdaki Ocaklar Beldesi bolumu sadece Ocaklar ile ilgili konular icin kullanilmalidir zaten bu bolumunde acilis amaci da bu saniyorum. Hic degilse beldemizle ilgili konulari tartisabilecegimiz fikir alisverisinde bulunabilecegimiz, konu disinda yazilan mesajlardan uzak, ciddi bir bolumumuz olsun. Boylece forum daha faydali hale gelecektir. Eskiden forumdaki Dostlar kahvesi bolumuyle, Ocaklar Beldesi bolumu arasinda keskin bir cizgi vardi. Bu dengeyi saglayacak olan forumda gorevli arkadaslarimizi goreve cagriyorum.
Başa dön
tatlı cadı
Devamli Ziyaretci
Devamli Ziyaretci

MesajTarih: Cmt Nis 08, 2006 11:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bence bu tiyatroyu kaçırmayın çok süper verdiğiniz paraya değer
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
suat
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cmt Nis 08, 2006 4:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
suat demiş ki:
squall demiş ki:
Tahsilimi guzel sanatlar uzerine yapmakta oldugum icin, dogal olarak boyle kulturel faaliyetleri daha cok gormek isterim ocaklar da.

'ocaklar da' derken burdaki 'da' dahi anlamında olmadığı için ayrı yazılmamalıydı..

Nevzat demiş ki:
Not:Bazı arkadaşlar asıl konudan uzaklaşıp,olayı ilgisiz bir yöne çekmektedirler.Bana göre olmasa daha iyi olur.Yazarken hepimiz yazım hatası yapabiliriz.
Bakınız:Başlık;"HAYAL PROJELERİ"

Nevzat abi.. ben bu yukarıdaki iletimi salt geyik amaçlı yazmamıştım.. Herkesin bilgisayar klavyesini kullanırken hata yapabileceği aşikar bir gerçektir. squall’ın kültür ve düşünce bölümünde açmış olduğu “dahi anlamındaki de’ler ayrı yazılır” forumunda binahen yazılmış bir iletiydi. Sizin de dediğiniz gibi herkesin hata yapabileceğini göstermekti amacım..

squall demiş ki:
Guzel Turkcemizi katleden yazim hatalarina karsi hazirlanmis guzel bir web sitesi. Hatta bu konu ile ilgili bir kampanya baslatilmis.

bir kac ornek

yada (ya da)
bende katılıyorum (ben de katılıyorum)
bencede (bence de)
onuda (onu da)
çokta (çok da)
herkez (herkes)
yanlız (yalnız)
bağzı (bazı)

http://www.dahianlamindakideayriyazilir.com/

neyse.. daha fazla uzatmanın bir anlamının da olmadığı kanaatindeyim...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
GÜNAY
Ocaklar com vatandasi GÜNAY
Ocaklar com vatandasi GÜNAY

MesajTarih: Pzr Nis 09, 2006 12:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
squall demiş ki:
Nevzat demiş ki:
Not:Bazı arkadaşlar asıl konudan uzaklaşıp,olayı ilgisiz bir yöne çekmektedirler.Bana göre olmasa daha iyi olur."

Nevzat Hocam,

Bu ne yazik ki, ne ilk ne de son olay. Git gide forumda beldemiz ile ilgili konularin tartisilmasi zorlasiyor, bir sekilde konu geyik malzemesi yapilip kaynayip gidiyor. Forumun geneline bir Dostlar Kahvesi formati hakim olmus durumda. Mesela bu baslik Ocaklar Beldesi bolumunun alt basligi olan haberler bolumunde yer almasina ragmen ayni akibeti paylaymis durumda. Bence forumdaki Ocaklar Beldesi bolumu sadece Ocaklar ile ilgili konular icin kullanilmalidir zaten bu bolumunde acilis amaci da bu saniyorum. Hic degilse beldemizle ilgili konulari tartisabilecegimiz fikir alisverisinde bulunabilecegimiz, konu disinda yazilan mesajlardan uzak, ciddi bir bolumumuz olsun. Boylece forum daha faydali hale gelecektir. Eskiden forumdaki Dostlar kahvesi bolumuyle, Ocaklar Beldesi bolumu arasinda keskin bir cizgi vardi. Bu dengeyi saglayacak olan forumda gorevli arkadaslarimizi goreve cagriyorum.

Sguall ,

Konu tiyatroydu değilmi.
Neden yukarıda alıntı yaptığım serzenişlerini öneriler kısmına yazmadın.
Bu durum itibari ile "ne yazıkki , ne ilk ne de son olay " diye tabir ettiğin olaya sende ayak uydurdun ister istemez.Umarım bu hadise de gözlemlerin dahilinde olur.Görevlileri görevlerini ifa etmeye çağırırken sen de yardımcı ol , nihayetinde görevlilere yardımcı olalım dimi.Herşeyi onlardan beklememek lazım gibime geliyor.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Haberler Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız