Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

öneriler;

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Oneriler Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
KAPANDI-isocan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cmt Eyl 07, 2002 8:56 am    Mesaj konusu: öneriler; Alıntıyla Cevap Ver
1 -) Herkes kullanıcı adını değiştirebilsin. ( not: yapılabiliyorsa ben yapamadım )

2-) Sitenin saatini GMT +2 yani Türkiye'nin saatine eşitlensin. ( yapılamıyorsa eyvallah ben parmak hesabına devam ederim )

3-) Köyde benden psikopat olarak bahsediliyormuş. Valla beni bu kadar sevdiğinizi bilseydim gelir görüşürdüm sizinle.

4-) Mezzy kardeş sende bi daha kız arkadaşınla git tatile de kapıdan içeri girme derdin olmasın. Yada kız kardeşini teyzenin kızını felan götür yada tanıdığın tüm kızlara yalvar beni de götürün beni de götürün diye

5-) Bakalım bu mesajım da silinecek mi yada kimin zoruna gidicek bu mesaj valla merakla bekliyorum

Önerilerim bu kadar kalın sağlıcakla
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
aytekin
Ocaklar.com Vatandaşı Aytek

MesajTarih: Cmt Eyl 07, 2002 2:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Biliyorsun badman, biz icinde kufur olmayan hicbir mesajini silmedik. Tam tersine hepsine cevap verdik, hicbir yerde bu kadar sabir bulamazsin, lutfen haksizlik etme. Bunlari astigimizi saniyordum.

1) Herkesin kullanici adini degistirme izni yok. Kolaylikla kullanici adi degistirilmesi forumda kafalarin karismasina yol acabilir. Bir tek ben degistiriyorum kullanici adini, bana ozelden sorabilirsiniz bu konuda yardim.

2) OK GMT+2 yaptim.

3) Hic bilgim yok, koye gidince sorarsin. Buradan kabadayilik olmaz.

4) Kisisel tartismalara girersen insanlarla banlanirsin.

5) Cevap verdim yukarida

Badman bu forumun kurallarini ve insanlarini anlayacak kadar zaman gecirdin, hicbirimizin sana karsi kotu bir lafi olmadi, tam tersine cok anlayisliydik. Ama bundan sonra fazla uyarmayacagim, direk silme ve banlama yontemine gidecegim eger sorun cikarmak istiyorsan haberin olsun.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
aytekin

MesajTarih: Cmt Eyl 07, 2002 3:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bu arada el hesabi yapmana gerek yoktu, profile tiklayip kendi zaman birimini degistirebilirsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Oneriler Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız